Ανακοίνωση μαθήματος ΗΛΕΚΤΡΟΜΑΓΝΗΤΙΣΜΌΣ ΙΙ 10/06/2020

Για να μπορέσουν οι κ.κ. φοιτητές και φοιτήτριες να δώσουν το μάθημα του ΗΛΕΚΤΡΟΜΑΓΝΗΤΙΣΜΟΥ ΙΙ, θα πρέπει αφού κάνουν εγγραφή στο eclass του μαθήματος, να κάνουν εγγραφή ΚΑΙ στην σχετική λίστα αυτών που θα προσέλθουν στην εξέταση του μαθήματος. Η λίστα αυτή υπάρχει αναρτημένη στο eclass του μαθήματος.

Υπενθυμίζεται ότι: δεν θα γίνουν δεκτοί φοιτητές που δεν θα είναι εγγεγραμμένοι στη λίστας εξέτασης. Επίσης, όποιος δηλώσει θα πρέπει να έρθει στην εξέταση. Παρακαλώ πολύ να σεβαστείτε τους επιτηρητές και όσους εμπλέκονται στην εξέταση, φοιτητές κλπ.

Ο Διδάσκων

Σ. Κουρής