ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΦΥΣΙΚΗΣ ΙΙ
Published On: 09/02/2023 | Categories: Προπτυχιακές Σπουδές |

ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΦΥΣΙΚΗΣ ΙΙ

Αγαπητοί/τές φοιτητές/ήτριες σε λίγο ξεκινά το εαρινό εξάμηνο του Ακαδημαϊκού έτους 2022-23. Στους πρωτοετείς φοιτητές αλλά και σε όσους έχουν αποφασίσει να παρακολουθήσουν το εργαστήριο θα ήθελα να σημειώσω πως:

Στις 08/02/23 πραγματοποιήθηκε εκκαθάριση ΟΛΩΝ των εγγεγραμμένων στο eclass του μαθήματος ώστε να απομακρυνθούν οι μη ενεργοί στο μάθημα.

Όσοι φοιτητές έχουν δηλώσει το εργαστήριο στην ηλεκτρονική γραμματεία:

ΠΡΕΠΕΙ να εγγραφούν στο eclass του μαθήματος. H δυνατότητα εγγραφής θα είναι ενεργή μέχρι τις 19/02/23. Όσοι είχαν προλάβει να εγγραφούν πριν την εκκαθάριση ή ήταν ήδη εγγεγραμμένοι από παλαιότερο έτος θα πρέπει να εγγραφούν εκ νέου.

Όλες οι ανακοινώσεις όπως για παράδειγμα αυτές που αφορούν στο εναρκτήριο μάθημα ενημέρωσης, στο σχηματισμό εργαστηριακών τμημάτων κ.α. θα αναρτώνται στο eclass του μαθήματος.

Κ.Σ. Ανδρικόπουλος