Ηλεκτρονική Αξιολόγηση από τους φοιτητές των Προπτυχιακών και Μεταπτυχιακών Προγραμμάτων Σπουδών
Published On: 19/12/2022 | Categories: Γενικές |

Σας ενημερώνουμε ότι έχει ξεκινήσει η ηλεκτρονική αξιολόγηση του Προπτυχιακού και του Μεταπτυχιακού Προγράμματος Σπουδών για το χειμερινό εξάμηνο 2022-23 και θα διαρκέσει έως και την Κυριακή 15 Ιανουαρίου 2023. Συνημμένα θα βρείτε τη σχετική ανακοίνωση με οδηγίες.

Η ηλεκτρονική συμπλήρωση των ερωτηματολογίων από τους φοιτητές συμβάλλει στη βελτίωση του εκπαιδευτικού έργου και υλοποιείται με τρόπο που διασφαλίζεται η ανωνυμία τους. Η είσοδος στο ηλεκτρονικό σύστημα γίνεται μόνο με τους προσωπικούς κωδικούς του κάθε φοιτητή.

Υπενθυμίζουμε ότι δυνατότητα συμπλήρωσης έχουν μόνο οι φοιτητές που έχουν προβεί σε δηλώσεις μαθημάτων μέσω του Ψηφιακού Άλματος.

Ηλεκτρονική Αξιολόγηση